Trzy blogi, których nie możesz zignorować w 2015 roku (ShareWeek)

Z ogromną radością bierzemy udział w tegorocznej edycji ShareWeek. Oto nasze typy autorów, którzy robią efekt „wow”, wywracają nasz światopogląd, albo inspirują tak, że nie możemy zasnąć. 

O co w tym chodzi?
Formuła ShareWeek, której inicjatorem jest Andrzej z bloga JestKultura.pl, polega na promocji dobrych polskich blogów wśród internautów. Biorący udział w akcji polecają 3 ich zdaniem wyjątkowe blogi uzasadniając przy tym swój wybór. Poniżej nasze propozycje.

PaulinaBasta.com

Paulina Basta

Jeśli rzadko zdarza Ci się przeczytać blog od deski do deski, to ten może Cię oczarować (jak nas) od pierwszego wejrzenia. Konkretne wpisy, bez zbędnego pitu-pitu, trafne puenty i wnioski. Jeśli pracujesz z ludźmi,  to jest to prawdziwa kopalnia wskazówek dla Ciebie. U Basty znajdziesz wiele odbić sytuacji czy osobowości, z którymi mierzysz się w pracy.

Przejdź do bloga → PaulinaBasta.com

Pracownia Edukreacji

pracownia

Agnieszka, autorka bloga Pracownia Edukreacji, ma misję. Każdy z nas posiada mocne strony i jeśli tylko je odkryjemy, będziemy potrafili osiągać to, co wcześniej wydawało się być nieosiągalne. Powszechnie wiadomo, że ludziom jest znacznie łatwiej mówić dobrze o innych, a już znaczną trudnością jest docenianie samych siebie i dostrzeganie swojego potencjału. Agnieszka da Ci narzędzia oraz metody, które pozwolą przełamać tego typu schematy myślowe. Polecam.

Przejdź do bloga → PracowniaEdukreacji.pl

jeszczejedenblog.pl

J1B

Jeśli szukasz inspiracji i fachowych rad dla copywritera, blogera i dla każdego, kto chce znaleźć swoje miejsce w sieci, powinien zajrzeć na J1B. Każdy znajdzie pomocną wskazówkę w zbiorze pomysłowych i treściwych wpisów. Na uwagę zasługuje osobna kategoria wpisów traktujących o historii branży reklamowej, z których można wyciągnąć niejedną wartościową lekcję. Zajrzyjcie na blog Artura i się o tym przekonajcie.

Przejdź do bloga → JeszczeJedenBlog.pl

Inne blogi warte uwagi:

Klosinski.net – blog pisany z perspektywy projektanta i współwłaściciela agencji reklamowej. Doceniamy głównie ze względu na Malinki, tak cudownie wyselekcjonowanych fragmentów internetu nie znajdziesz nigdzie indziej.

takaoto.pro/blog/ – jeśli zajmujesz się prowadzeniem biznesu w internecie, interesują Cię social media, zagadnienia SEO, e-commerce czy marketing internetowy, to jest to bardzo merytoryczne miejsce. „Pro” w domenie nie jest przypadkowe.

iPod.info.pl – bloga docenią głównie fani marki Apple oraz gadżetów z nią powiązanych. Znajdziesz tutaj ciekawe spostrzeżenia na temat produktów i zaangażowane dyskusje, a Muzeum iPodów to prawdziwa wisienka na torcie.

Pijaru Koksu – marketing, PR i social media w lekko strawnej formie, z lekkim przymrużeniem oka. Do tego świetne Kejsy. Jedno z niewielu miejsc bez niepotrzebnego nadęcia.

 • Dzięki wielkie za to wyróżnienie! Być w takim gronie – sama przyjemność 😉 Pozdrawiam 😉

  • Aga, cała przyjemność po naszej stronie 😉

 • Paulina Basta

  Ej, ale skucha! Nie wiem jak mogłam tego wpisu nie widzieć przez cały (!!) dzień. Naprawiam błąd, na kolano padam i… pokłon składam w podziękowaniu za dobre słowo. Towarzystwo zacne dookoła, więc tym bardziej człowiek szczęśliwy. #jestMoc
  Btw. krój pisma jakby ciemniejszy;-)

  • Bystre oko – krój ciemniejszy, ale jeszcze z nim powalczymy 🙂

   • Paulina Basta

    Toć mówiłam, że będę śledzić…;-)

 • Wielki dzięki za polecenie takaoto.pro 🙂 również zastanawiałem się nad wzięciem udziału w share week. Może jeszcze jutro uda mi się coś wymodzić 🙂

  • Dawaj, dawaj! Na pewno możesz coś dobrego polecić! 🙂

 • Pingback: Share week 2015 | Takaoto.pro()

 • Pingback: Shareweek: 3 inspirujące blogi wg Pracuj Zwinnie()