Shareweek: 3 inspirujące blogi według Pracuj Zwinnie

To dla mnie drugi rok z akcją Shareweek. Popieram obiema rękoma i zachęcam wszystkich do dzielenia się mocnymi stronami polskiej blogosfery. Chcecie poznać moje typy na ten rok? Zapraszam!

Malinki.news

Shareweek mailnki.news

Blog, który wyrusł z cyklu na klosinski.net. Jeśli szukacie ciekawych miejsc w internecie to powinniście zacząć tutaj. Martyna i Jacek dzielą się swoimi odkryciami, przydatnymi zasobami i wszystkim tym co robi efekt „wow” w internecie.

Skocz do bloga: malinki.news

Why So Social

Shareweek Why so social

Niech nie zwiedzie Was retro-uroda tego bloga bowiem treści są jak najbardziej aktualne, esencjonalne i bez zbędnego pitupitu. Jeśli chcecie rozumieć jak działa współczesny internet, a zwłaszcza social media, powinniście mieć blog Artura w ulubionych.

Skocz do bloga: whysosocial.pl

WP Zen

Shareweek WPZen

Ostatnia moja propozycja skierowana jest do użytkowników wordpressa. Blogerzy i developerzy znajdą tutaj zawsze najświeższe informacje ze świata WP, mnóstwo porad, przydatne wtyczki, eleganckie szablony. Słowem, wszystko czym żyje wordpressowa brać. Bartosz – dobra robota!

Skocz do bloga: wpzen.pl

AKCJA SHAREWEEK

Niezmiennie polecam też wszystkich autorów wspomnianych w zeszłym share: Trzy blogi, których nie możesz zignorować w 2015 roku są jak wino, coraz lepsi z każdym kolejnym rokiem. Jeśli sami chcecie dołączyć do akcji: Zacznijcie tutaj

  • Znałam tylko Malinki. Muszę nadrobić, skoro Ty polecasz 😉

  • Na pewno warto zaglądać do Dominika: https://nearperfectperformance.com/pl/ (dzięki niemu robiliśmy Strengthsfindera 😉 )

  • Woooow, dzięki za polecenie Malinek! Tym bardziej, że to tak świeży temat. 🙂 Z Twoim blogiem też chętnie zostanę na dłużej.

    • Cześć Martyna, nie ma za co. Łatwo polecać dobre rejony internetu.
      Witam na Pracuj Zwinnie, czuj się jak u siebie 🙂